اندروید o ، تا هفته آینده به صورت رسمی عرضه میشود

اندروید O ،که جدیدترین نسخه اندروید عرضه شده اندروید برای گوشی های گوگل پیکسل میباشد با توجه به خبر های درج شده تا هفته آینده به طور رسمی ارائه میشود .

به گزارش گروه فناوری نت آوا تا هفته آینده چهارمین نسخه آزمایشی و همچنین نسخه رسمی این اندروید ارائه و در دسترس عموم قرار میگیرد .

اندروید o

اندروید o

این نسخه به احتمال زیاد نسخه رسمی معرفی خواهد شد و تا هفته اینده منتشر میشود تا توسعه دهنده ها آن رو مورد بررسی قرار دهند .

نام رسمی اندروید O چیست ؟

با توجه به اشاره های انجام شده در مصاحبه ها و سخنرانی ها گوگل چندین بار به نام رسمی Android O اشاره کرده است اما چندی پیش سرپرست بخش سیستم عامل گوگل یک تصویر از نوشیدنی اورجینا منتشر کرده و گفته احتمال دارد نام این نسخه اورجینا باشد .

با توجه به شواهد و گفته های انجام شده تعیین این که نام اصلی این نسخه از اندروید چیست مشخص نیست زیرا قبل تر هم احتمال انتخاب نام اختاپوس وجود داشت !

 

با توجه به پیام های نشر شده احتمال دارد نسخه های عرضه شده از این سیستم عامل عمومی باشد و هر شخص علاوه بر صاحبان گوشی های گوگل پیکسل از این نسخه استفاده نمایند .

اگر شما هم از سایر گوشی های برند های مختلف استفاده میکنید احتمال دارد تا ماه های آتی نسخه Android O برای شما نیز عرضه شود .

 

منبع » UBERGIZMO

 

Share

Comments

  1. وبلاگتون عالی بود.به وبلاگ منم
    سر بزنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *