خرید رپورتاژ

به نتایج اول گوگل بی اندیشید

فرصت شما برای صفحه یک گوگل 

فرصت شما برای صفحه یک گوگل - 99%
رپورتاژ آگهی چیست ؟ 

رپورتاژ یا رپرتاژ آگهی (Advertorial) به طور کامل تر یعنی متنی چکیده با حدود ۳۰۰ تا ۶۰۰ کلمه و چندکیورد که به سایت شما لینک شوند , درواقع این نوع تبلیغات نوعی تبلیغ غیر مستقیم است که از طرفی هم بازدید کنندگان را در قالب یک محتوای روزانه ترغیب به استفاده از خدمات شما میکند و مهم تر از همه اینکه شما با این نوع تبلیغات رتبه ای بسیار بالا در محتوا منتشر شده و کیوردهایتان در گوگل میگیرید ( درصورت مناسب بودن سایت هایی که اگهی شمارا درج میکنند ) زیرا که گوگل, رپورتاژ را جزو یکی از طبیعی ترین نوع لینک سازی ها شناسایی کرده و رتبه خوبی در بلند مدت به شما میدهدچرا از نت آوا بک لینک بخریم ؟


قیمت عالی 

مجموعه نت آوا جهت چشاندن کیفیت و همچنین ارائه خدمات به مشتریان بیشتر رپورتاژ آگهی را با قیمت فوق العاده عالی و استثنایی ارسال میکند ..! همچنین این مجموعه دارای پلن ها و پکیج های فوق العاده است که انتخاب را برای تمامی افراد باز میگذارد …کیفیت عالی و استثنایی

مجموعه نت آوا دارا بیش از ۱۵ وبسایت با رتبه های عالی و حرفه ای میباشد که بهترین گزینه برای ارسال رپورتاژ های شماست . رپورتاژ های ارسال شده علاوه بر تاثیر در گوگل بر بازدید کنندگان وبگاه شما نیز تاثیر گذار است ! چرا چون که وبسایت های نت اوا دارای بازدید و کاربران فعال است که باعث پیشرفت قطعی شما میشود …!
پکیج های رپورتاژ  ما

پکیج های رپورتاژ متناسب با وضعیت هر شخص به شرح زیر است